Letošní výstava modelů rodinných domů žáků 3. ročníků se zaměřením Pozemní stavby a Architektura a stavitelství a modelů občanské stavby žáků 4. ročníků se zaměřením Architektura a stavitelství se konala ve dnech 6.- 20.3.2017 a již tradičně se setkala s velkým ohlasem jak u studentů, tak i u pedagogů a široké veřejnosti z řad odborníků. V rámci výstavy bylo možné dát svůj hlas modelu „ve kterém bychom nejraději bydleli“ – a tak vlastně podpořili hlavní motto výstavy.

Při slavnostním vyhlášení výsledků a udělení cen za účasti vystavovatelů bylo paní ředitelkou rozdáno několik ocenění na základě hlasování v následujících kategoriích:

Ceny pro žáky studující zaměření Architektura a stavitelství – 3.roč (model RD)

Cena studentů : Jiří Novák (3.A)

Cena odborné poroty : Jiří Novák (3.A)

Cena pro žáky studující zaměření Architektura a stavitelství – 4.roč. (model občanské stavby)

Cena odborné poroty : Denisa Drahošová, Tereza Nesrstová ( obě 4.A)

Ceny pro žáky studující zaměření Pozemní stavby – 3.roč (model RD)

Cena studentů : Martin Pojezný (3.C)

Cena odborné poroty : Karolína Nerudová (3.C)

Cena ředitelky školy : Jiří Novák (3.A)

Ráda bych poděkovala všem žákům a jejich vedoucím učitelům Ing. Kateřině Městkové a Ing. Beátě Kunákové za přípravu soutěže i za čas, který věnovali nad rámec svých povinností. Věřím, že tato výstava byla inspirací pro nižší ročníky ale i pro účastníky samotné a motivací k dalším projektům a studiu architektury a stavařiny.

Do dalšího pracovního období za kolektiv pedagogických pracovníků přeji hodně nápadů a chuti při jejich realizaci.

Ing. Beáta Kunáková