Výstava modelů rodinných domků proběhla v letošním školním roce ve dnech 14. 3. 2016 – 1. 4. 2016 (dne 14. 3. byla zpřístupněna i pro veřejnost). Modely domků vyrobili žáci 3. ročníku v rámci výuky KOC. Celkem vystavovalo své modely 28 žáků třídy 3. A, kde jsou zastoupeny obory ARS a POS. V letošním roce poprvé žáci vyráběli své modely ve škole, v nově zřízené školní modelárně, která byla vybavena díky získanému grantu. Žáci ostatních tříd výstavu zhlédli výstavu během vyučovacích hodin odborných předmětů spolu se svými vyučujícími. Součástí výstavy bylo hlasování o nejhezčí model. Výsledky soutěže vyhlásila dne 7. 4.2016. za účasti všech vystavovatelů ředitelka školy PaedDr. Marie Plíhalová. A zde jsou výsledky:

1. místo D. Ptáček, 2. místo: A. Kocík a 3. místo: l. Fousová. Cenu ředitelky školy obdržel za svůj model R. Čeněk.

Ing. Monika Halaburtová