V listopadu se třídy 1.A, 4.D a žáci se zaměřením dopravní stavby ze třídy 3.A vydali na již tradiční exkurzi po mostech ČR. Tentokrát jsme navštívili místa, jako jsou Svijany, Čelákovice, Krnsko, Bystrá nad Jizerou a nebo také například Liberec. U každého mostu jsme se zastavili a vysvětlili si, jakého typu konstrukce je a jakou technologií se stavěl. Součástí exkurze byl i výlet na Ještěd, kde jsme viděli krásná panorámata Liberce. Po malém občerstvení jsme se vydali nazpět k domovu.

Exkurze byla jako vždy naučná a dozvěděli jsme se mnoho nového. Doufám, že příští generace žáků v Dušní se již na tyto exkurze také těší :)
Lucie Mixánová, 4.D

Zde můžete vidět sestřih většiny z mostů na jednom videu v zajímavém podání jednoho z nás, žáka 4.D, Jana Brichcína:

mosty 2014